Menu Sluiten

V.O.S. Reinaert vzw

  • Alle algemene vragen & antwoorden op info@vosreinaert.be
  • Telefoon kantine: 037723962
  • Ondernemingsnr: 0413.040.351

Bestuur V.O.S. Reinaert vzw

  • Jorik Jacob – voorzitter – jorik@vosreinaert.be
  • Nand De Klerck – secretaris, communicatie, sport – nand@vosreinaert.be
  • Mats Van Kemseke – penningmeester – finance@vosreinaert.be
  • Pieter-Jan Rombaut –  uitbating, infra, communicatie, sport – pj@vosreinaert.be
  • Alwyn Wymeersch – sport, digitaal – alwyn@vosreinaert.be
  • Tom Slabbinck –  sport, uitbating – tom@vosreinaert.be
  • Evert De Witte – Sport, PR – evert@vosreinaert.be

Organigram V.O.S. Reinaert

Sporttakken – Alle relevante info staat per sportpagina vermeld

Uitbating en verhuur – Mathias Pauwels & Gerrit Van Asch – uitbating@vosreinaert.be

Infrastructuur – Michel De Vos – infrastructuur@vosreinaert.be

Feestcomité – Joke Bosteels – feest@vosreinaert.be

Website en communicatie – Nand De Klerck & Pieter-Jan Rombaut – communicatie@vosreinaert.be