Menu Sluiten

Voor wie?

Bij V.O.S Reinaert kan je voetbal spelen van je 5e levensjaar tot… Na de jeugd (t.e.m. 20 jaar) kom je bij de senioren terecht. Na de senioren kan je (vanaf 30/35) aftrappen bij de Veteranen. Wanneer dat te snel begint te gaan organiseert de V.S.O.P (Very Sportive Old People) een eigen competitie op maat van de ervaren voetballer.

Trainingsuren en afspraken

Onze jeugd begint te trainen op woensdag 10-08-2022 (uitgezonderd U6, zij beginnen in de 2e week van september). De senioren starten op dinsdag 26-08-2022.

Welk materiaal heb je nodig?

Verzekeringen en lidgeld

Kalender en uitslagen

Op zoek naar de wedstrijdkalender en uitslagen? Klik via deze link door op jouw ploeg en kom ze te weten! Je kan ook altijd de RBFA app installeren voor alle kalenders en uitslagen! 

Bekijk de visie en structuur van onze voetbaltak via deze link!

Bekijk daarnaast ook ons jeugdbeleidsplan via deze link! 

Voor alle bijkomende vragen kan je op voetbal@vosreinaert.be terecht.

TRAINERS 2022-2023

Categorie Ploeg Spelformat Basisdag Uur thuiswedstrijd Trainer 1 e-mail trainer 1 GSM trainer 1 Trainer 2 e-mail trainer 2 GSM trainer 2
R1   11v11 Zondag 14:30 Jan Van Kemseke jan.griet@gmail.com 0472 81 69 85 Patrick Goris ann.spittaels@hotmail.com 0496 36 77 45
R2   11v11 Zaterdag 14:00 Bob De Vries bobdevries@skynet.be 0472 21 20 61 Patrick Goris ann.spittaels@hotmail.com 0496 36 77 45
U21   11v11 Zaterdag 14:00 Brent De Wit leblanc97@live.be 0493 50 33 45      
U17   11v11 Zaterdag 14:00 regi van royen regi.vanroyen@gmail.com 0474 46 30 91 milos bracke milos.bracke@gmail.com 0492 58 56 69
U15 B 11v11 Zaterdag 14:00 Stefan De Moor dmrstfn@gmail.com 0487 48 12 06      
U15 A 11v11 Zaterdag 10:00 Giel Verhelst giel.verhelst@telenet.be 0486 24 63 69 Sven Vandewattyne sven.vandewattyne@telenet.be 0499/725155
U13 B 8v8 Zaterdag 9:30 Vik Noens viknoens@gmail.com 0485 86 04 44      
U13 A 8v8 Zaterdag 9:30 Jeroen De Vreese Jeroendv731@gmail.com 0479 92 40 02      
U12 A 8v8 Zaterdag 11:00 Carl Van Mol carl_vanmol@hotmail.com 0477 38 87 92 David Heirbaut david.heirbaut009@gmail.com 0475 86 72 04
U12 B 8v8 Zaterdag 12:30 Carl Van Mol carl_vanmol@hotmail.com 0477 38 87 92 David Heirbaut david.heirbaut009@gmail.com 0475 86 72 04
U11 A 8v8 Zaterdag 9:30 Jos Van Bogaert jorisvbogaert@gmail.com 0486 99 39 19 Olivier De Saegher olivierdesaegher@hotmail.com 0475 54 72 84
U11 B 8v8 Zaterdag 9:30 Tom Buysse tom.buysse@gmail.com 0478 79 02 54      
U10 A 8v8 Zaterdag 9:30 Jan Thuy jan_thuy@yahoo.com 0499 33 47 37      
U10 B 8v8 Zaterdag 11:00 Nikolaas Arts nikolaas.arts@arteveldehs.be 0497 60 62 13      
U9 A 5v5 Zaterdag 11:00 NTB NTB NTB      
U9 B 5v5 Zaterdag 11:00 Roel Baeckelmans roel0812@gmail.com 0491 99 15 21      
U8 A 5v5 Zaterdag 9:30 Pascal Van Hove pascal.vanhove.79@skynet.be 0499 82 92 87      
U8 B 5v5 Zaterdag 9:30 Gerrit Van Asch gerrit.vanasch@skynet.be 0475 38 80 97      
U7   3v3 Zaterdag 11:00 Gilbert Verhelst Gilbert.Verhelst54@gmail.com 0484 49 95 03      
R3   11v11 Zondag 14:30 Bert Verstraeten Bert.verstraeten89@gmail.com 0490 45 49 49      
Veteranen A 11v11 Zondag 9:45 Tom Antheunis tomanthuenis@yahoo.com 0498 57 88 50      
Veteranen B 11v11 Zondag 9:45 Thierry Verbist thierry1verbist@gmail.com 0473 91 03 01      

Contact