Menu Sluiten

Voor wie?

Bij V.O.S Reinaert kan je voetbal spelen van je 5e levensjaar tot… Na de jeugd (t.e.m. 17) kom je bij de senioren terecht. Na de senioren kan je (vanaf 35) aftrappen bij de Veteranen. Wanneer dat te snel begint te gaan organiseert de V.S.O.P (Very Special Old People) een eigen competitie op maat van de ervaren voetballer.

Trainingsuren en afspraken

De eerste training van seizoen 2019 – 2020 zal plaatsvinden op woensdag 14 augustus 2019 (uitgezonderd U6, zij beginnen op 11 september 2019). De senioren starten  begin augustus.

Welk materiaal heb je nodig?

Verzekeringen en lidgeld

Kalender en uitslagen

Op zoek naar de wedstrijdkalender en uitslagen? Klik via deze link door op jouw ploeg en kom ze te weten! Je kan ook altijd de BBF Best of Belgian Football app op je smartphone installeren.

Contact

Voor alle bijkomende vragen kan je op voetbal@vosreinaert.be terecht.

Jeugdtrainers en begeleiders :

Jeugdverantwoordelijke : Gerrit Van Asch: 0475 388 097 of gerrit@vosreinaert.be

  • U6 TVJO + U6 Gerrit Van Asch gerrit.vanasch@skynet.be 0475/38.80.97
  • U7 Trainer / GC Gilbert Verhelst gilbert.verhelst54@gmail.com 0484/49.95.03
    U7 Trainer Maarten D’Hollander maarten.dhollander1@gmail.com 0486/71.55.07
  • U8 Trainer Joris Van Daele vandaelejoris@hotmail.com 0486/80.28.76
    U8 Trainer Oliver De Saegher olivierdesaegher@hotmail.com
    U8 Trainer Joris Van Bogaert jorisvbogaert@gmail.com
  • U9 Trainer David Heirbaut david.heirbaut@telenet.be 0475/86.72.04
    U9 Trainer Carl Van Mol
  • U10 Trainer Jeroen De Vreese jeroendv731@gmail.com 0479/92.40.02
    U10 Trainer Vik Noens
    U10 Trainer Tom Huygens
  • U11 Trainer Jan Thuy jan_thuy@yahoo.com 0499/33.47.37
    U11 trainer Gerrit Van Asch gerrit.vanasch@skynet.be 0475/38.80.97
  • U12 Trainer (T3) Jan Thuy jan_thuy@yahoo.com 0499/33.47.37
    U12 Trainer Stefan De Moor dmrstfn@gmail.com 0487/48.12.06
    U12 trainer Gerrit Van Asch gerrit.vanasch@skynet.be 0475/38.80.97
  • U13 Trainer Giel Verhelst giel.verhelst1@gmail.com 0486/24.63.69
    U13 Trainer Sven Vandewatteyne
  • U15 A Trainer T1 Regi Van Royen Regi.vanroyen@gmail.com 0474/46.30.91
    U15 A Trainer T2 Eddy Boone Eddy.boone1974@hotmail.com 0474/24.53.51
    U15 A Afgevaardigde Stefan Van Puyvelde Snj.van.puyvelde@telenet.be 0485/17.77.50
  • U15 B Trainer Gunter Rottier gunter.rottier@gmail.com 0479/88.12.14
    U15 B Trainer Marc Vermeiren
    U15 B Trainer Milos Bracke
    U15 B Afgevaardigde Elke Andries
  • U17 Trainer Bob De Vries bobdevries@skynet.be 0472/21.20.61
    U17 trainer (T2) Evert De Witte evertdewitte66@gmail.com 0496/96.01.69

Senioren: